2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Sønder Felding. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Sønder Felding er der to nye boliger, som er kommet til salg. Den første ligger på Åparken 38, en villa med en pris på 1.495.000 DKK. Boligen tilbyder 115 kvadratmeter fordelt på 4 rum, og er placeret på en grund, der måler 698 kvadratmeter.
Den anden villa i området er beliggende på Solsikkevej 3B. Denne bolig er mere prisvenlig med sin udbudspris på 395.000 DKK. Villaen har et areal på 70 kvadratmeter og ligeledes 4 rum, alt sammen på et grundareal på 625 kvadratmeter.
Begge ejendomme præsenterer charmerende muligheder i Sønder Felding, hver med deres unikke karakteristika og prispunkt, der kan tiltrække forskellige behov og budgetter.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.